Kornit Digital
Kornit Digital
Kornit Digital

PRZEMYSŁOWA JAKOŚĆ OD 1 SZTUKI

Nasza firma oferuje pełno kolorowe nadruki na odzieży w przemysłowej jakości już od 1 sztuki! Wszystko dzięki stosowaniu profesjonalnego sprzętu firmy Kornit Digital. Jest to wiodący producent przemysłowych rozwiązań do druku bezpośredniego na materiałach białych i kolorowych. Wydruki charakteryzują się miękkością i trwałością porównywalną z nadrukami w technice sitodruku. Wszystko w pełnej gamie kolorów!

Sprawdź nas i poznaj nasze możliwości.

Kornit Digital

GRAFIKA BEZ OGRANICZEŃ!

Wykonujemy nadruki cyfrowe na materiałach białych i kolorowych stosując drukarkę światowego lidera w dziedzinie druku na tekstyliach Kornit Digital. Druk cyfrowy bezpośredni (DTG – digital to garment) to innowacyjna technologia zdobienia odzieży. Największą zaletą jest opłacalność nawet dla 1 sztuki, przy zachowaniu oczekiwanej jakości i trwałości druku przez wiele lat.

Stosowane farby wodnopigmentowe : biała i CMYK, gęstsze niż stosowane w popularnych na rynku urządzeniach na bazie drukarek atramentowych, nadające się do druku na wszelkich materiałach, które po wydruku wytrzymują jego termiczny proces utrwalania. Efektem końcowym są barwne nadruki, charakteryzujące się miękkością i trwałością.

Efekty światła i cieni, tekstury i przejścia tonalnej w pełnym zakresie kolorów CMYK. Zajmiemy się wydrukiem, który spełni Twoje oczekiwania.

Koszulki z napisami – jakość premium

Modne koszulki z napisami to jedna z naszych specjalizacji. Stawiamy na wysoką jakość, zarówno w kwestii materiału, jak i druku. Koszulki z napisami są produkowane z wysokiej jakości bawełny w różnych kolorach. Nadruki wykonujemy za pomocą nowoczesnych maszyn, metodą druku bezpośredniego. To powoduje, że kolory są nasycone, a napisy wyraźne.

Koszulki ze śmiesznymi napisami – niebanalny prezent o wysokiej jakości

Nasz sklep posiada szeroką ofertę niebanalnych t-shirtów. Koszulki ze śmiesznymi napisami na każdą okazję będą świetnym prezentem dla najbliższych osób. Materiał z którego są wykonane jest miękki i delikatny, a nadruk ma wyraziste kolory i jest niezwykle trwały. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów, dlatego macie pewność, że koszulki spełnią wasze oczekiwania. Dbamy też o najwyższą jakość w kwestii obsługi klienta.