Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny – jak wybrać odpowiednią
Dla mężczyzny

Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny – jak wybrać odpowiednią?

Mówi się, że zakupy są domeną kobiet i to one potrafią spędzać wiele godzin w centrach handlowych. Tymczasem okazuje się, że mężczyźni są równie wybredni (o ile nie bardziej!) podczas uzupełniania swojej garderoby. Zakup koszulki nie powinien być niczym trudnym, a jednak ilość kwestii, na które należy zwrócić uwagę, jest tak duża, że bardzo łatwo wybrać nieodpowiedni model.

Koszulka idealna… czyli jaka?

            Szukając odpowiedniej koszulki męskiej na prezent należy wziąć pod uwagę kilka cech, które musi spełniać. Musi być idealnie dopasowana, modna, ale przede wszystkim trafić w gust obdarowywanego. Dzięki temu stanie się trafionym podarunkiem, który będzie noszony z przyjemnością!

Rozmiar ma znaczenie

            Idealnie dobrany rozmiar modnej koszulki męskiej to klucz do doskonałej prezencji. Zbyt duża koszulka zapewni swobodę, ale jednocześnie da wrażenie niechlujności i ukryje atuty sylwetki (tak, panowie też lubią je podkreślać). Z kolei zbyt opięta nie tylko będzie wyglądać mało estetycznie, ale przyczyni się do dyskomfortu i niewygody.

Dekolt dla mężczyzny?

            Tak! W ostatnich sezonach niezwykle modne są koszulki z całkiem dużym dekoltem. Rozwiązanie to tak samo szybko budzi kontrowersje, jak zyskuje zwolenników. Nie każdy mężczyzna jednak podąża za tymi kierunkami mody, dlatego najbezpieczniejszym będzie męska koszulka z dekoltem okrągłym.

Kolor intensywny czy neutralny?

            Biel i czerń to kolory ponadczasowe. Koszulki z nadrukami w takich barwach prezentują się niezwykle gustownie i dają szerokie możliwości w tworzeniu stylizacji zarówno eleganckich, jak i casualowych. Jednak niezwykle modne w tym sezonie są kolory intensywne. Karolina z kanału VIVA-A-VIVA podsumowując trendy na rok 2019 wskazała jeden z najmodniejszych barw tego roku – żółty:

Na wybiegach królowały bardzo ciepłe, intensywne kolory. Tak naprawdę było bardzo dużo pomarańczu, bardzo dużo czerwieni, ALE zdecydowany akcent został postawiony na kolor żółty”[1]

            Oprócz wskazanych barw, szczególnie modna będzie również butelkowa zieleń, a także bardziej zachowawczy granatowy i szary. Jeśli mężczyzna nie lubi modowych eksperymentów, lepiej wybrać kolor należący do bardziej neutralnych.

Nadruk na koszulce – co jest modne w tym sezonie?

            Szczególną uwagę przykuwać będą śmieszne nadruki na koszulkach, które dotyczyć będą aktualnych zdarzeń czy typowych zachowań. Takie motywy są ponadczasowe i nigdy się nie nudzą. Warto jednak upewnić się, czy obdarowywany mężczyzna preferuje taką formę wyrażania opinii.

            Równie ciekawym nadrukiem są sentencje, krótkie refleksje i hasła. Napisy mogą odzwierciedlać światopogląd, myśli, zdanie na jakiś temat. To również doskonała forma powiedzenia drugiej osobie o swoich uczuciach – „najlepszy mąż”, „bohater”, „łobuziak”, „prawdziwy mężczyzna”to proste hasła, które stają się miłym przekazem.

            Nadruk może nawiązywać również do pasji i zainteresowań i przedstawiać:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *