Koszulka Ja tu straszę - pink
Mama

Malowanki koszulkowe

Dzieci uwielbiają rysowanki i kolorowanki wszelkiego rodzaju. Wystarczy dać im puste kartki i kredki lub farby a ich wyobraźnia rusza z kopyta. Tym bardziej, że ich punkt postrzegania otaczającego nas świata jest zupełnie inny, świeży i odważny. My też kochamy wszelakie wzory i kolory a do tego uwielbiamy dzieci i ich kreatywność, oryginalność. Chcieliśmy połączyć te dwa żywioły, dlatego mamy coś idealnego dla naszych pociech – malowane ciuszki​. Wyjątkowe i wygodne koszulki, które pozwolą na wszelakie chece, bez ograniczania ruchów podczas zabawy, do tego wzbogacone soczystymi i kolorowymi wzorami. Feria barw, kształtów i radochy zagościła u nas na dobre aby wywoływać uśmiech nie tylko na dziecięcych buziach.

 

Nic tak nie cieszy rodzica jak zadowolone dziecko, a z koszulkami naszego autorstwa to prostsze niż myślisz. Wyobraź sobie jaki szacun wywoła Twoja córka wśród koleżanek pokazując się w koszulce z napisem “Ja tu rządzę”. Jasny, ciekawy przekaż, do tego nietypowe wzornictwo i gwarancja oryginalności murowana. Takie malowane ciuszki mogą być jednocześnie wyjątkowo inspirujące. Koszulka z napisem Starsza siostra może być świetnym prezentem i jednocześnie oryginalnym sposobem przekazania dobrej nowiny o nowym członku rodziny. Dla takiej młodej damy to może być niesamowite przeżycie a koszulka z nadrukiem upamiętni ta chwilę na długo. A może Twoja pociecha uwielbia pizzę? Podaruj zatem thsirt z pizzą – dosłownie. Nasze couple shirt ​z motywem pizzy to przezabawny prezent dla całej rodziny z pełną pizzą dla rodziców i jedną porcją dla dziecka. W końcu to najlepsza cząstka nas samych.

 

No i najważniejsza sprawa – nawet młodzież szkolna chce wyglądać modnie i oryginalnie. Zwykły ciuszek z sieciówki nie zawsze załatwi temat, to nie takie proste. Tutaj kluczowa jest oryginalność przez wielkie O. Nietypowy wzór, unikatowy nadruk, koszulka z nowoczesnym
obrazkiem – to coś, czego każda młoda modnisia potrzebuje w swojej szafie. A już najlepiej jak na każdą okazję ma inny, ciekawy print, wtedy niechlubne “nie mam się w co ubrać” znika bezpowrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *