Koszulka Zwinna kotka - żółta
Mama

Rysowanki dla juniora

Ilość brudnych dziecięcych ubrań rośnie wprost proporcjonalni do jakości zabawy. Równanie matematyczne? Nie, raczej oczywiste stwierdzenie, które zrozumie każdy, kto chociaż raz w życiu robił pranie dla dziecka. Powiedzieć, że dzieci się brudzą to za mało – dzieci w artystyczny i często abstrakcyjny sposób umieszczają na swoich ciuszkach substancje i ciała stałe, nadając im w pełni ekspresyjny charakter, czasem niemal nadając im swoistą dynamikę. Malowanie na ciuszkach​, szkoda, że brudkiem. Co ciekawe, bywa że pralka nie jest w stanie sobie poradzic z artystyczną duszą pociech. Co wtedy?

 

Ciuchy malowane

Dosłownie. Prościej jest, zaopatrzyć zawartość dziecięcej szafy i szuflad w odpowiednio większą ilość ubrań na lato niż odkładać kolejne warstwy kamienia w pralce. Słodki tshirt z napisem “słodki misio” ma nawet działanie rozczulające, szczególnie odczuwane przez żeńską część rodziny i obserwatorek. Wtedy nawet największy psotnik i łobuz staje się słodziakiem do przytulania. A to za sprawą tylko jednego ciuszka z nadrukiem – ale za to jakim. Ciekawie wygląda, jak taki mały amant pojawia się w przedszkolu codziennie w innej koszulce, jednego dnia misio, innego rozrabiaka, a jeszcze innego mały, kulturalny książe. Pełna klasa i szyk. Wystarczy wybrać najciekawsze wzory malowanych ciuszków i pozwolić swojej latorośli na pierwsze przebieranki. Radość jaką wywołasz koszulkami, bezcenna.

 

Print show

Zastanawialiście się kiedyś w jakim wieku dziecko zaczyna zwracać uwagę na wygląd, modę i trendy? Otuż coraz szybciej – niemalże od niemowlaka. Wiadomo, że bobo w okresie
pieluchowym nie ma o tym zielonego pojęcia i tutaj działają rodzice, ale już roczne dzieci, są w stanie wybrać te ubrania, które są według nich atrakcyjniejsze. Nikogo już nie dziwi, kiedy rodzic pyta swoje dziecko co mu się podoba bardziej. Myszki Mikki i wszelakie grafiki bajkowe mają wszystki dzieci, ale malowanych ciuszków już nie. A zatem daje to dużą przewagę oryginalności ubioru no i przede wszystkim unikatowy nadruk zawsze będzie na czasie, bez względu na wiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *